Програма розвитку ООН в Україні

Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення

  • Українська
  • English

ПІДСУМКОВА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ

23 березня 2017 р. Проект ПРООН «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» провів (в Готелі «РУСЬ»,  Київ, вул. Госпітальна 4) підсумкову Міжнародну конференцію «Енергоефективне освітлення в Україні: практичний досвід та погляд у майбутнє».

У Конференції взяли участь міжнародні консультанти, представники наукових кіл, громадських організацій, державних органів влади і органів місцевого самоврядування, та інші зацікавлені сторони.

P_20170323_103652_SRES

Блерта Чела, заступник директора ПРООН в Україні, відзначила значимість результатів, досягнутих в рамках Проекту для подальшого впровадження і поширення технологій енергоефективного освітлення на всій території України за рахунок впровадження принципів сталого розвитку належним чином дотримуючись принципів збереження і захисту навколишнього середовища.

Blerta Cela

Мі Тон (Міжнародний експерт з оцінки Проекту) і Стів Койн (Міжнародний технічний радник Проекту) підкреслили важливість досвіду і напрацювань, отриманих в рамках здійснення  Проекту не тільки для України, але і для всіх інших народів.

My Ton 1P_20170323_121149_SRESP_20170323_124111_SRES

Народний депутат, заступник голови парламентського комітету з охорони навколишнього середовища, Олег Недава, сердечно подякував команді Проекту і усім зацікавленим сторонам за змістовну роботу і напружені зусилля задля успішної реалізації Проекту; а також особливо відзначив успіх висхідного підходу, який було застосовувано Проектом для залучення муніципалітетів, регіональних і місцевих органів влади.

Nedava 2

Учасники конференції здійснили підбиття підсумків роботи Проекту та обговорили широке коло питань щодо подальших перспектив поширенням енергоефективного освітлення в Україні.
 

 

No comments yet. Be the first!

Leave a Reply