Програма розвитку ООН в Україні

Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення

  • Українська
  • English

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПРОПОЗИЦІЙ

В зв’язку з підготовкою Проектом ПРООН TMEL фінансового інструменту по впровадженню світлодіодного освітлення для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) в Україні  через механізм лізингу, пропонуємо прийняти участь в підготовці реєстру освітлювальних приладів та систем освітлення що використовуються для освітлення місць загального користування та прибудинкових територій, закупівлі яких будуть підтримуватись.

З метою гарантування високої якості освітлювальної продукції що включатиметься до   реєстру  умовою розгляду буде наявність протоколу відповідності запропонованого освітлювального приладу або елементів системи (джерела освітлення)  технічним характеристикам що визначені на упаковці відповідно до вимог постанов Кабінету міністрів України №340 від 27 травня 2015 «Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування електричних ламп та світильників» та №992 від  15 жовтня 2012 р. «Про затвердження вимог до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп, що використовуються в мережах змінного струму з метою освітлення» та ДСТУ ISO 8995 «Принципи зорової ергономіки. Освітлення робочих систем усередині приміщень».

Просимо до 1 грудня 2016 р. надати перелік продукції з зазначенням артикулів/кодів та опису технічних характеристик та параметрів, яку Ви згодні протестувати в одній з сертифікованих по міжнародним стандартам ДСТУ ISO/IEC 17025  лабораторій, а саме:

  • Науково-дослідна лабораторія «Центр випробувань і діагностики напівпровідникових джерел світла та освітлювальних систем на їх основі» (НДЛ ЦДНДС), Київ;
  • Державне підприємство «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації», Полтава;
  • Державне підприємство «Український світлотехнічний інститут», Тернопіль

Для контактів та надання інформації:

Лобанов Сергій Павлович +38066-048-23-12

e-mail: serhiy.lobanov@undp.org

No comments yet. Be the first!

Leave a Reply