Програма розвитку ООН в Україні

Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення

  • Українська
  • English

ЩЕ П’ЯТЬ УКРАЇНСЬКИХ МІСТА ВСТУПИЛИ НА ШЛЯХ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Нещодавно стало відомо, що після надання Проектом ПРООН «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» консультаційної підтримки, міста Сєвєродонецьк Луганської області, Тростянець Сумської області, Острог Рівненської області, Миколаїв (Миколаївська область)  та Дубна Ровенської області приєднались до низки міст, що відмовились від застосування ламп розжарювання в бюджетній сфері.

Усі вищезазначені міста, за розпорядженнями міських голів, прийняли рішення про здійснення заходів щодо скорочення споживання електричної енергії в бюджетній сфері міст. Приняті місцеві регуляторні акти передбачають заміщення ламп розжарювання в бюджетній сфері міст, що в свою чергу призведе до підвищення безпеки і покращення якості освітлення, та забезпечить додаткову економію бюджетних коштів.

Відтепер, для потреб вуличного освітлення та установ бюджетного сектору цих міст  передбачається закупівля та встановлення джерел світла не нижче енергетичного класу «А».    Використання ламп та світлотехнічного обладнання класу “А” призведе до більш ніж 70% економії витрат на електроенергію, а   зекономлені кошти будуть направлені на інші пріоритетні потреби населення цих міст.

ostrog1 ostrog2 severodonetsk1 severodonetsk2 %d0%b4%d1%83%d0%b1%d0%bd%d0%b0

No comments yet. Be the first!

Leave a Reply