Програма розвитку ООН в Україні

Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення

  • Українська
  • English

ІІІ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ПРОМИСЛОВОСТІ, АПК ТА ЖКГ»

4 жовтня 2016 року в Києві відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ», організатором якої виступила Асоціація з енергоефективності та енергозбереження за підтримки Мінрегіону, Мінагрополітики, Держенергоефективності, Посольства Франції в Україні, Посольства України в США, Австрійського енергетичного агентства та проекту “Енергоефективність у громадах”, що за дорученням Уряду Німеччини виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

general-pic

Захід традиційно зібрав високопосадовців законодавчих та виконавчих органів влади України, представників бізнесу, інвесторів, донорів, міжнародних фінансових інституцій, банківських установ та неурядових організацій, а також експертного середовища.

miniture

Учасники обговорили ключові питання формування та реалізації політики енергоефективності, зокрема, необхідні зміни в українському законодавстві, генерування інноваційних рішень для провідних галузей української промисловості та АПК, фінансові та юридичні інструменти для реалізації енергозберігаючих заходів, методи й технології енергоефективного будівництва, а також державні й міжнародні ініціативи, спрямовані на підтримку впровадження проектів у сфері енергоефективності.

Крім того, була нагода поділитись успішним досвідом і кращими українськими й міжнародними практиками впровадження проектів з енергоефективності та альтернативної енергетики.

%d1%81her-speaks

У заході прийняв участь Національний експерт Проекту Ігор Черкашин, який виступив з презентацією на тему “Трансформація ринку України в напрямку енергоефективного освітлення: тенденції, політика, інструменти”.

cherck-table

Конференція стала ефективним майданчиком для спільної роботи органів влади, громадськості та бізнес-середовища у сфері реформування сектору енергоефективності та відновлюваної енергетики. Підсумовуючи результати заходу, учасники прийшли до висновку, що в Україні є відчутний прогрес у сфері енергоефективності, однак попереду ще чималий шлях до досягнення сталого розвитку та енергетичної незалежності.

No comments yet. Be the first!

Leave a Reply