Програма розвитку ООН в Україні

Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення

  • Українська
  • English

СВІТЛО ВІД ПРООН ДЛЯ МІСТА СУМИ

27 липня 2016 року, у ході робочого візиту до міста Суми, Блерта Чела, заступник директора представництва ПРООН в Україні, передала міському Голові сертифікат на отримання 850 енергоефективних та екологічно безпечних освітлювальних приладів вуличного освітлення класу «А +».

Транш енергоефективних ламп, загальною вартістю близько 100 000 гривень, було передано комунальному підприємству “Міськ Світло”.

28-09-2016, Представник Проекту, Національний експерт з виконання програми виведення з обігу ламп розжарювання, Ігор Черкашин, cherkashin

взяв участь в роботі сесії міської Ради, де під час обговорення Державного плану сталого енергетичного розвитку, презентував напрямки поточної діяльності Проекту та перспективи співпраці міської влади та ПРООН

та передав в секретаріат Міської ради «Азбуки лампи»  з розрахунку 15 екземплярів на кожного депутата з метою полегшення їх роботи в напрямку енергоефективності.

У ході робочого візиту до міста Суми представник Проекту зустрівся: з мером міста з метою обговорення подальших кроків співпраці та взаємодії; з керівництвом управління тендерних закупівель, з метою обговорення підготовки типових технічних вимог для проведення тендерних закупівель через систему “Прозоро”; та з новим керівництвом Державного підприємства “Міськсвітло” щодо уточнення подальших кроків співпраці, в першу чергу, пов’язаних з підготовкою типових технічних вимог до продукції, що закуповується на основі тендерної процедури  та можливостей закупівлі енергосервісних послуг в освітленні.

lamp-change
l-change

29-09-2016 ДП “Міськсвітло”  розпочало заходи з установки енергоефективних освітлювальних приладів на магістралях міста.

Результатом роботи Сесії Сумської міської Ради стало прийняття Муніципального плану сталого енергетичного розвитку. Взаємодію з ПРООН відзначено як практичний приклад реалізації плану, націленого на скорочення викидів СО2.

 

No comments yet. Be the first!

Leave a Reply